![](https://www.kifissia.gr/sites/default/files/rythmiste-to-sakcharodi-diabiti-me-sosti-diatrofi.jpg_.jpg)
Το ΚΕΠ Υγείας του Δήμου Κηφισιάς σε συνεργασία με το Πανεπιστήμιο Δυτικής Αττικής και το τμήμα Δημόσιας και Κοινοτικής Υγείας θα πραγματοποιήσει ομιλία με θέμα : Πρόληψη και διατροφή για τον σακχαρώδη διαβήτη.
ΚΑΠΗ Νέας Ερυθραίας, Κώστα Βάρναλη 58, Παρασκευή 1 Δεκεμβρίου 2023,, ώρα 11:00
Στην εκδήλωση συμμετέχουν: Παρασκευή Χονδρονικόλα, Λέκτορας εφαρμογών, τμήμα Κοινοτικής Υγείας, Ανθούλα Μπουζά τελοιόφοιτη φοιτήτρια, τμήμα Κοινοτικής Υγείας
και Ασημίνα Σωτηροπούλου, Επισκέπτρια Υγείας, Υπεύθυνη ΚΕΠ Υγείας
ΔΕΙΤΕ ΑΚΟΜΑ
26/07/2024 Πολιτισμός
24/07/2024 Πολιτική, Πολιτισμός
- 1 από 1236
- επόμενη ›